Mobilny serwis warsztat samochodów ciężarowych - serwis z dojazdem, pomoc na drodze
Niemcy, Belgia, Holandia, Francja i cała Europa

Image
Dojeżdżamy na miejsce awarii, przeprowadzamy kompleksową diagnostykę i naprawę samochodu na miejscu awarii.

Specjalizujemy się w naprawie automatycznych skrzyń biegów, naprawach układów Adblue, elektronice i elektryce pojazdów ciężarowych.

Mechanika pojazdów Aut Cieżarowych: wymiana sprzęgła, piast kół, elementów silnika, tylnego mostu i skrzyń biegów. Naprawa układów pneumatycznych i hamulcowych.

Naszym atutem jest długoletnie doświadczenie w naprawach pojazdów ciężarowych na drodze.

Dysponujemy pojazdami serwisowymi wyposażonymi we wszystkie niezbędne narzędzia i przyrządy aby poradzić sobie z każdą naprawą. Nasi mechanicy to wysoko wykwalifikowani fachowcy którzy  systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje.

Działamy w obrębie głównych szlaków komunikacyjnych Europy. Nasze jednostki serwisowe znajdują się głównie w Niemczech i we Francji.

Wszystkie jednostki wyposażone są w terminale płatnicze dla Państwa wygody.

Nasza reakcja na państwa zgłoszenie to zwykle czas jaki potrzebny jest do zorganizowania części potrzebnych do naprawy pojazdu.

Dysponujemy własnym magazynem części oraz współpracujemy z wiodącymi na rynku polskim i europejskim firmami zajmującymi się dystrybucją części do pojazdów użytkowych. Ceny części jakie oferujemy nie odbiegają cenowo od części tego samego producenta dostępnej w Polsce.
 
Dostarczymy wszystkie niezbędne części i materiały potrzebne do usunięcia awarii.

Zajmujemy się również analizą czasu pracy kierowców prowadzeniem całej dokumentacji oraz pobieraniem danych z kart i tachografów.

Naprawiamy maszyny budowlane (ścisła hydraulika siłowa) teren kraju i Europy Zach.

W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment części używanych tj. silniki, skrzynie biegów, tylne mosty, elektronika (sterowniki) wybieraki skrzyni biegów automat i manual.

Naprawiamy również wywrotki wieloosiowe (mosty zwolnicowe podwójne, skrzynie pośrednie).

W swojej ofercie posiadamy ciągnik siodłowy z naczepą niskopodwoziową do transportu uszkodzonych pojazdów ciężarowych.
Image

Nasze atuty

Odległość

Nie ma znaczenia - docieramy wszędzie by wykonać naprawę na drodze

Doświadczenie

Długoletnie w naprawach pojazdów ciężarowych i stale podnoszone kwalifikacje

Wyposażenie

Dysponujemy pojazdami serwisowymi, częściami i niezbędnym sprzętem do naprawy
Mobilny serwis samochodów ciężarowych. W pełni wyposażony mobilny warsztat łącznie z komputerem do diagnozowania usterek i adaptacji nowych podzespołów. Mobilny serwis warsztat samochodów ciężarowych - serwis z dojazdem, mobilna naprawa samochodów ciężarowych, pomoc na drodze - Niemcy, Belgia, Holandia, Francja i cała Europa.